Devínska Nová Ves
Váš nákup môžete dokončiť na tomto mieste. Doručenie kuriérom za 2,99 € do 10 dní.
Výprázdniť košík

Susedský advent

Susedský advent
Bezkontaktné adventné podujatie

Nariadenia okolo koronavírusu znemožnili kultúrnym ustanovizniam priamy kontakt s divákmi, zrušili sa všetky hromadné podujatia, jubilejná desiata Vianočná ulička sa presunula na rok 2021.

Šesť susedských mestských častí sa rozhodlo v spolupráci s bratislavskou organizáciou cestovného ruchu Bratislava Tourist Board ponúknuť svojim občanom v obvode Bratislava IV. predvianočnú kultúrnu produkciu sprostredkovanú cez regionálne televízne obrazovky a sociálne siete.

Projekt v neposlednom rade sleduje aj cieľ, aby v rámci možností podporil kultúrne a umelecké dianie v Bratislave.

Spoločný program bude pozostávať z dvoch desiatok živých vystúpení, spracovaných do televíznych záznamov detských programov, koncertov, folklórnych predstavení a reportáží z akcií, ktoré dodajú mestské časti Devín, Devínska Nová Ves, Dúbravka, Karlova Ves, Lamač a Záhorská Bystrica. 

Každá mestská časť zabezpečuje dramaturgiu svojho programu samostatne. Devínska pre vás pripravila adventné pásmo, pripomínajúce program tradičnej Vianočnej uličky. Nebude chýbať predstavenie pre detičky od Mici a Mňau, zaznejú vianočné a chorvátske piesne v podaní Marie Hanny a Barbory Chlebcovej a na záver bude pódium patriť chlapcom s neskutočnou empatiou, skupine Polemic.